Jesteśmy przekonani, że mężczyźni są szczęśliwi tylko wtedy, gdy doskonalą się w wypełnianiu zadań, do których zostali powołani. Dlatego postanowiliśmy wspierać ich w doskonaleniu siebie, tworząc Warsztaty Telemacha. Służą one rozwijaniu ich umiejętności w trzech obszarach: rodzina, praca i przestrzeń publiczna. Opracowaliśmy nasze warsztaty tak, by dzięki nim mężczyźni mogli integrować różne obszary swojego życia, przenosząc doświadczenia z jednego obszaru do innych.

 

PROGRAM WARSZTATÓW TELEMACHA:

Efektywne działanie w każdych warunkach

Zarządzanie talentem

Jak inspirująco przemawiać

Sztuka debaty

Zasady etycznej komunikacji

Bliżej – pełna łączność (warsztat dla ojców)

 

 

 ZALETY WARSZTATÓW TELEMACHA:

  1. Rozwój uwzględniający osobowy wymiar człowieka. Uczestniczysz w warsztatach, z których każdy pomaga Ci doskonalić się w innym obszarze życia.
  2. Nacisk na rozwój praktycznych umiejętności. Program warsztatów został opracowany, byś działał coraz sprawniej jako ojciec, pracownik i obywatel.
  3. Solidna wiedza. Wiedzę opartą na badaniach naukowych i wieloletniej praktyce przekazują Ci doświadczeni trenerzy i naukowcy.
  4. Uczenie się od siebie. Dzięki pracy w grupie, możesz uczyć się od innych.
  5. Komfort pracy. Lepiej pracujesz, bo masz dobre warunki do pracy. Warsztaty odbywają się w przyjaznym miejscu, a do dyspozycji masz sprawdzony catering.

 

Jeśli chcesz skorzystać z warsztatu, skontaktuj się z nami

 

Napisz do nas